Tenis Camp Trenčianske Teplice

Tenis
TENNIS
Tenisové kurzy
TENNIS COURSES
Minigolf
MINIGOLF
Stolný tenis
TABLE TENNIS
Požičovňa horských bicyklov
MOUNTAIN BIKES
Požičovňa detských kolobežiek
SCOOTERS
Firemné akcie, Teambuilding
CORPORATE EVENTS
Odstavná plocha pre motorové vozidlá
PARKING
Order of the courts : +421 911 553 091

opening hours : 09:00 - 20:00

Kontakty

Škola - vzdelanie

Hlavnou myšlienkou tohto projektu je prepojenie tréningovej, súťažnej časti s výchovno-vzdelávacou časťou. Výchovno-vzdelávací proces bude zabezpečovať SÚKROMNÉ ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM v Trenčianskych Tepliciach. Škola s klubom úzko spolupracuje po športovej a vzdelávacej stránke. V súčasnosti sa v škole vyučuje 16 predmetov, všetky predmety prepojené na šport (SAJTY, E-TESTY, ZÁVERECNÉ PRACE, PROJEKTY). Okrem toho sú na škole aj špeciálne športové predmety, ako ŠPORT A VEDA (sience a novinky v športe), ŠPORT A ZDRAVIE (vedomosti a zručnosti v oblasti regenerácie a zdravého životného štýlu), ŠPORT A MÉDIA (mediálna oblasť v športe) ŠPORTOVÝ MANAŽMENT a ŠPORT A PODNIKANIE (manažérske a ekonomické zameranie, marketing).

Mentálnu príprava bude okrem trénerov zabezpečovať v škola, formou sedení so špeciálnym PSYCHOLÓGOM, ktorý bude k dispozícii. v predmete ŠPORT a OSOBNOSŤ ŠPORTOVCA sa hráči dozvedia o sebe a vzťahu k športu všetko čo potrebujú. Vzťah k športu si budujú nie len na ihrisku, ale aj mimo neho a ich vnímanie k športu sa mení a získava iný rozmer. Samozrejme nesmieme zabúdať na zdravotnú stránku a zranenia.K dispozícii bude hráčom fyzioterapeut a lekár. K procesu patrí aj tréningový denník, ktorý si musí každý hráč vypracovávať a slúži mu ako pomôcka k získaniu odbornej spôsobilosti v predmete ZÁKLADY ŠPORTOVEJ PRÍPRAVY. Okrem iného si každý hráč musí natočiť video a fotky z tréningu, ktoré spracuje do projektu, v ktorom prezentuje svoje výsledky a zameranie. Proces bude nastavenítak, aby čo najmenej narušoval tréningový proces klubu a hráčov, ale zároveň,hráči musia spĺňať minimálne kritéria nastavené školou. Výučba bude prebiehať každý deň a bude prispôsobená veku, záťaži a potrebám hráčov.

Úspešní absolventi môžu získať úplne vzdelanie gymnaziálneho typu s maturitou a odbornú spôsobilosť na výkon odbornej činnosti v oblasti „tréner“ a „inštruktor“, resp. „odborník v športe“.Ďalej vedomosti a zručnosti potrebnépre štúdium na zahraničných športových univerzitách, FTVŠ a vysokých školách so športovým zameraním.Prepojenie ŠKOLY a KLUBU – univerzitný systém vzdelávania v strednej skole, uľahčí následný prechod do zahraničných súťaží a umožni získať štipendium na zahraničných univerzitách.

KOMPLEXNÝ TRÉNINGOVÝ PROCES (ŠKOLA – AKADÉMIA):

Tréningový proces je úzko prepojený so školou. Je zabezpečený kvalifikovanými odborníkmi s individuálnym prístupom ku každému hráčovi. Prvoradá je zdravotná stránka hráča. Každý hráč musí raz ročne absolvovať špeciálnu športovú prehliadku, na základe ktorej sa prispôsobí tréningový proces a záťaž. V tréningovom proces je povinne zaradený bazén a wellness a to aj po teoretickej stránke na hodinách predmetu ŠPORT a ZDRAVIE.

V súčasnosti sa stretávame s tým, že hráči sú pretrénovaný a v 16 - 17 roku kvôli častým zraneniam, alebo opotrebeniu a únave končia so športom. Nezabúdame ani na mentálnu stránku hráča, preto je na škole psychológ a v predmete ŠPORT a OSOBNOSŤ ŠPORTOVCA sa hráči dozvedia o sebe a vzťahu k športu všetko čo potrebujú. Vzťah k športu si budujú nie len na ihrisku, ale aj mimo neho a ich vnímanie k športu sa mení a získava iný rozmer. K procesu patrí aj tréningový denník, ktorý si musí každý hráč vypracovávať a slúži mu ako pomôcka, a zároveň je to nutnosť a povinnosť, k získaniu odbornej spôsobilosti v predmete ZÁKLADY ŠPORTOVEJ PRÍPRAVY. Okrem iného si každý hráč musí natočiť video a fotky z tréningu, ktoré spracuje do projektu, v ktorom prezentuje svoje výsledky a zameranie.

NOVINKY

International tennis tournament TEJT U16

International tennis tournament TEJT U16 "SCHOOL LOBIK 2019"

09.03.2019

Do not miss an international tennis tournament under 16 years of age, which takes place every year in Trenčianske Teplice in early March. You will see top players from all over Europe. In the past, the tournament was won by Simon Halep or Domic Thiem.

VIAC ...
SUMMER CAMPS TENNIS 2019

SUMMER CAMPS TENNIS 2019

09.03.2019

As every year, we also organize Summer Tennis Camps this year. Feel free to sign in.

VIAC ...
 • erasmus
 • logo_szlh
 • sfz
 • ssg
 • stz
 • TennisEurope
 • trencianske-teplice
 • ea horizontal
 • Hotel Panoráma
 • MONACO
 • SAFKST
 • SSTZ
 • Hotel Most slávy
 • ŠPORTOVÁ AKADÉMIA Trenčianske Teplice

Contact us

Daniel Ježík – DANJE - AG

Horný Šianec 234/11

911 01 TrenčínIČO: 36 878 910

DIČ: 1039603147

IČ DPH: SK1039603147

Trade Register Trenčín, number 309-13961+421 911 553 091ks.kizej@leinad, ks.pmac-sinnet@ofni

www.tennis-camp.sk


April - September

Monday - Sunday | 09:00 - 20:00h


Október - Marec

Monday - Friday | 09:00 - 20:00h

Saturday - Sunday | 09:00 - 19:00h

Orders of courts, minigolf, mountain bikes, children's scooters

 

+421 911 553 091

+421 903 451 982

Orders for corporate actions

 

 

 

+421 911 553 091

+421 903 451 982

ks.pmac-sinnet@ofni

In case of emergency call

 

 

 

+421 903 451 982

You can also find us onlineFacebook    Instagram