O nás

Vítame Vás na stránkach spoločnosti AG-INFO

Areál AG-INFO tennis camp bol založený v roku 1990. Je umiestnený v kúpeľnom parku mesta Trenčianske Teplice časť Baračka. V areáli sa nachádzajú tri antukové tenisové dvorce s večerným osvetlením, areál minigolfu, požičovňa horských bicyklov a kolobežiek, rýchle občerstvenie v Espresse Biela Labuť s terasami s výhľadom na jazierko a odstavná plocha pre návštevníkov nášho športového areálu a kúpeľného parku v počte 80 miest. V zimnej sezóne je k dispozícii nafukovacia hala s dvoma tenisovými dvorcami a potrebným zázemím (šatňa so sprchou, esspresso a občerstvenie).
Ďalej ponúkame vypletanie tenisových rakiet, predaj tenisových potrieb (rakety, lopty, tlmiče, gripy) a požičovňu horských bicyklov, pre ktoré je prostredie priamo stvorené. Tešíme sa na návštevu!

Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice ležia v západnej časti Slovenska, v juhozápadnej časti Strážovských vrchov, v údolí potoka Teplička, severovýchodne od Trenčína, neďaleko hraníc s Českou republikou.

Už stovky rokov vracajú chorým zdravie a zdravým dávajú relax a novú chuť do života. V liečení ochorenia pohybového aparátu patria k najvzácnejším slovenským kúpeľom s dlhodobou tradíciou a nadpriemernými liečebnými výsledkami.